گل‌محمدی: به نتایج خوب تیم ملی در جام جهانی خوش‌بین هستم

گل‌محمدی: به نتایج خوب تیم ملی در جام جهانی خوش‌بین هستم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، یحیی گل‌محمدی درباره قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی و گروه‌بندی تیم ملی ایران در این رقابت‌ها اظهار داشت: به نظرم ما در گروه سختی قرار گرفتیم و کار سختی خواهیم داشت، اما این امتیازی محسوب می‌شود که انتظارات از تیم ملی و بازیکنان کاهش پیدا می‌‌کند و این موضوع می‌تواند باعث آرامش تیم ملی شود.

وی افزود: سطح پایین انتظارات باعث می‌شود بازیکنان ما با آرامش بیشتری بازی‌های‌شان را انجام دهند و اولویت اصلی به نظرم این است که بازی‌های خوبی مقابل این تیم ها انجام دهیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره شانس صعود تیم ملی خاطرنشان کرد: صعود از این گروه غیرممکن نیست. قطعاً کار سختی داریم، اما الان در فوتبال فاصله تیم‌ها کم شده است. در حال حاضر هم شرایط تیم ملی خیلی خوب است و بازیکنان توانمندی داریم که انگیزه زیادی دارند و می‌توانند فراتر از انتظار ظاهر شده و نتایج خوبی کسب کنند.

گل‌محمدی تصریح کرد: من خوش‌بین هستم که در این مسابقات نتایج خوبی کسب شود. بازی کردن مقابل تیم‌های پرتغال و اسپانیا فرصت خوبی برای ما محسوب شده و باعث می‌شود بازیکنان ما بیشتر و بهتر دیده شوند. دیده شدن بازی‌های تیم ملی فرصت حضور در لیگ‌های معتبر اروپایی را در اختیار بازیکنان ما قرار می‌دهد و ما بعد از جام جهانی می‌توانیم امیدوار باشیم که بازیکنان بیشتری در اروپا داشته باشیم و من به این موضوع خوش‌بین هستم.

وی که با پیراهن تیم ملى سابقه گلزنى در جام جهانى را نیز دارد، در پایان گفت: امیدوارم حمایت لازم از تیم ملى انجام شود و در این گروه مقابل تیم‌هاى قدرتمند جهان نمایشى داشته باشیم که به آن افتخار کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *