کلانتری: در ۲ هفته بعد همه چیز به نفع ما رقم خواهد خورد/ امیدوارم بازی جوانمردانه، تیم‌های صعود کننده را مشخص کند

کلانتری: در ۲ هفته بعد همه چیز به نفع ما رقم خواهد خورد/ امیدوارم بازی جوانمردانه، تیم‌های صعود کننده را مشخص کند

علی کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل اکسین البرز در هفته سی‌ام لیگ دسته اول اظهار داشت: در هفته‌های پایانی چیزی که بیشتر از همه به تیم‌ها کمک می‌کند مسائل روحی و روانی است. در مورد موضوع فنی که ۳۰ هفته است تیم‌ها با یکدیگر کار می‌کنند و می‌دانند وضعیت چطور است. در این هفته‌ها هر تیمی آرامش بیشتر و دغدغه کمتری داشته باشد می‌تواند موفق شود که خوشبختانه این اتفاق برای ما در دیدار مقابل اکسین افتاد.

وی ادامه داد: بعد از باخت به ملوان بازیکنان ما متوجه شدند که باید به لیگ برگردند. خوشبختانه با صحبت‌‌هایی که انجام دادیم بچه‌ها فهمیدند که نباید از غافله عقب نمانیم و توانسیتم مقابل تیم خوب اکسین به برتری برسیم. این مسابقه یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود. سایر مدعیان تا حدودی بازی‌های راحتی داشتند. فکر می‌کنم در دو هفته آینده همه چیز به نفع ما تمام خواهد شد. در این هفته‌های سرنوشت‌ساز حریفان ما به مصاف یکدیگر خواهند رفت و به نظرم این به نفع ما خواهد شد. 

سرمربی تیم فجرسپاسی در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل شهرداری تبریز نیز تصریح کرد: واقعاً بازی سختی با تیم خوب شهرداری داریم. ما در دیدار رفت هم با وجود اینکه در شیراز این تیم را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دادیم،‌ اما کار سختی داشتیم. شهرداری تیم خیلی خوبی است و مربی خوبی هم دارد.

کلانتری در ادامه یادآور شد: ما تلاش‌مان را تا الان انجام داده‌ایم و همین کار را هم ادامه خواهیم داد. امیدوارم تا روز آخر بازی‌های جوانمردانه تیم‌های اول و دوم را مشخص کند. اگر تیمی یا کسی هم بخواهد غیر از این راه را برود، بداند شاید به صورت مقطعی موفق شود، اما در آینده قطعا ً به مشکل خواهد خورد.

« آیا تیمی یا کسی بازی جوانمردانه را رعایت نکرده است؟» وی در پاسخ به این پرسش گفت: نه، ما زودتر گفتیم که خدای نکرده این اتفاق نیفتد. خدا کند در هفته پایانی حق به حقدار برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *