پای یک خارجی دیگر روی خرخره پرسپولیس

پای یک خارجی دیگر روی خرخره پرسپولیس

به گزارش مشرق، آرفی بارها به دنبال توافق با مدیران مختلف باشگاه بود اما هرگز به حرف‌های او ترتیب اثر داده نشد. او چند سال پیش به فیفا شکایت کرد اما فیفا شکایت او را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران ارجاع داد. بی‌اثر ماندن شکایت آرفی در فدراسیون باعث شد او دوباره به فیفا شکایت کند و حکم بگیرد.

با این حکم، باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت ۱۰۹ هزار یورو (نزدیک به ۵۴۵ میلیون تومان) شده است. آرفی حتی از طریق یک وکیل در تهران، حکم فیفا را به انضمام احکام کمیته انضباطی ایران به AFC ارسال کرده تا زودتر به پولش برسد.

عصر دیروز با اشپیتیم گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم. او که به زبان فارسی تسلط کامل دارد، به ما گفت: «من در تعطیلات کریسمس در کوزوو و آلمان خواهم بود اما مسائل مربوط به طلبم از پرسپولیس را پیگیری می‌کنم. حکم نهایی فیفا را گرفته‌ام و این هفته به باشگاه پرسپولیس هم می‌رسد. آنها اعلام کرده‌اند من از پرسپولیس طلبکارم و باید باشگاه ۱۰۹ هزار یورو را بدهد چون سال‌ها از این طلب می‌گذرد، من حتی یک سنت به پرسپولیسی‌ها تخفیف نمی‌دهم و حاضر نیستم به صورت اقساطی به پولم برسم. باشگاه باید تمام پولم را بدهد.» 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *