نظرزاده: دوست داشتم در پدیده بمانم/ آنجا خانه خودم بود و برنامه‌های زیادی داشتم

نظرزاده: دوست داشتم در پدیده بمانم/ آنجا خانه خودم بود و برنامه‌های زیادی داشتم

علی نظرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص جدایی‌اش از تیم فوتبال پدیده اظهار داشت: واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. در یکی از روزنامه‌ها خواندم که کادر پدیده قصد دارد تقویت شود، اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که من از این تیم جدا شدم.

وی ادامه داد: پدیده خانه خود من بود و برای حضور در این تیم برنامه درازمدت داشتم، اگر واقعیت را بخواهید بدانید این است که خود من دوست داشتم که در تیم بمانم؛ چراکه قصد داشتم کارهای زیادی انجام بدهم، اما واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد.

مربی سابق پدیده یادآور شد: من مدرک حرفه‌ای دارم، اما مظلومانه از پدیده جدا شدم، البته به نظر مسؤولان احترام می‌گذارم، اما برایم این موضوع دشوار است. دیگر هم‌اکنون کاری از دستم برنمی‌آید. از آنها دلگیر هستم اما نمی‌توانم کاری بکنم، شاید اگر زودتر به من این مسئله را می‌گفتم می‌توانستم در تیم‌های دیگر حاضر شوم. به‌هرحال من ۸ سال تجربه حضور در ابومسلم و پدیده را دارم و ۱۵ سال در لیگ برتر حضور داشتم.

نظرزاده خاطرنشان کرد: از این موضوع دلم شکست، شاید اگر مربی تازه‌کاری بودم با این مسئله کنار می‌آمدم، اما نمی‌دانم علت این رفتار با من چه بود. سال گذشته با وجود اینکه دستمان بسیار خالی بود، نتایج خوبی کسب کردیم.

وی یادآور شد: در فوتبال ایران کارنامه و بار فنی اهمیتی ندارد، بلکه مسائلی چون دوست و رفیق سفارشات و ارتباطات برای افراد از اهمیت بیش‌تری برخوردار است، شما ببینید چرا باید هم‌اکنون مجید صالح و یا خود من پس از این همه تجربه بیرون بمانیم، به‌هرحال من هم‌اکنون هم هر کمکی که بتوانم به تیم خواهم کرد و برای آنها هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

انتهای پیام/آ

http://fna.ir/VNFXQ6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *