میداوودی: استقلال رفتار درست را به توفیقی یاد دهد

میداوودی: استقلال رفتار درست را به توفیقی یاد دهد

به گزارش مشرق، میلاد میداوودی در خصوص اینکه گفته می‌شود از باشگاه استقلال شکایت کرده است،‌گفت: من از باشگاه شکایتی نکردم اما ماجرای دریافت مطالباتم به شکلی است که خود AFC به این قضیه ورود می‌کند.

وی افزود: ۱۵ ماه در استقلال مصدوم بودم آقایان یک هزارتومانی به من ندادند. پایم را برای این باشگاه گذاشتم و هیچ منتی هم بر سر آن ندارم. تمام طرفداران استقلال من را می‌شناسند و فکر می‌کنم دیگر نیازی نیست استقلالی بودنم را ثابت کنم.

وی افزود: با تمام جانم برای استقلال بازی کردم و سعی کردم همیشه سرم را مقابل طرفداران استقلال پایین بیاورم. اما متاسفانه برخی رفتارها نوعی توهین محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: آقایان هنوز آن سال‌هایی که بازی می‌کردم مالیاتم را نداده‌اند و جوسازی هم می‌کنند. به خاطر ندادن مالیاتم مدت‌هاست از کشور ممنوع‌الخروج هستم و یک سفر نمی‌توانم با خانواده‌ام بروم اما تا یک بازیکن شکایت می‌کند برای او جو درست می‌کنند که فلانی شکایت کرده و می‌خواهد باشگاه را زیر سؤال ببرد.

مهاجم سابق استقلال تاکید کرد:‌هواداران استقلال صحبت‌های من را بخوانند و نظر بدهند. زمانی که از استقلال جدا شدم ۶۰۰ میلیون تومان از این باشگاه طلبکار بودم. من را صدا کردند و گفتند نیمی از این طلب را ببخش که با کلی صحبت در نهایت طلبم را به ۲۵۰ میلیون تومان کاهش دادند و ۳۵۰ میلیون تومان را به خاطر استقلال و مردمی که از من حمایت کردند، بخشیدم. این هم بدون منت بود و تا الان کسی ندیده من در این گونه موارد حرف بزنم.

وی تصریح کرد: ۵ سال از توافقی که با من صورت گرفته گذشته است و سکوت کرده‌ام تا ۲۵۰ میلیون تومان را بگیرم. حدود ۵ ماه پیش پندار توفیقی با من تماس گرفت و گفت از آن ۲۵۰ میلیون ۱۵۰ میلیون را ببخش و ۱۰۰ میلیون بگیر. جالب است از طلب ۶۰۰ میلیونی به ۱۰۰ میلیون رسیدیم ولی باز هم قبول کردم و گفتم چشم. قرار شد پولم را بدهند و طی توافقی که با هم کردیم مقرر شد ۲۸ دی ماه ۱۰۰ میلیون ما پرداخت شود ولی باز هم این کار را انجام ندادند.

کاپیتان نفت مسجدسلیمان در ادامه افزود: توافق ما ۵ ماه پیش به شکلی بود که اگر این صد میلیون را ندادند مطالبات من به همان رقم ۲۵۰ میلیون تومان برگردد و حالا هم من کار خاصی انجام ندادم. AFC خودش پیگیر موضوع است و از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا به حق و حقوقم می‌رسم. نمی‌دانم چرا شخصی مثل توفیقی حرفی می‌زند زیر آن زده و به توافقش عمل نمی‌کند. این خیلی بد است که بازیکنانی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند به خاطر یک نفر چهره آنها خراب شود.

وی در پایان گفت: باشگاه استقلال باید نحوه برخورد با بازیکنان سابق و کسانی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند را به امثال توفیقی یاد بدهد چون من میداوودی گناهی نکردم که بدون سر و صدا خواستار طلبم شدم. اگر در این ۵ سالی که از استقلال رفته‌ام کلامی حرف زده بودم و یا حاشیه‌ای درست می‌کرد حق با آقایان بود اما این نحوه برخورد اصلا درست نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *