ملکی: مذاکره با دالیچ دروغ سیزده بود/ به فکر اخراج منصوریان نیستیم

ملکی: مذاکره با دالیچ دروغ سیزده بود/ به فکر اخراج منصوریان نیستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اکبر عباسی ملکی پس از پایان جلسه امروز (یکشنبه) هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: برای اینکه بدهی‌های باشگاه را پرداخت کرده و  فکری برای آینده باشگاه باشیم، باید درآمد کسب کنیم. بنابراین، لازم بود کمیته اقتصادی تشکیل شده و از افراد متخصص برای آن استفاده کنیم.

وی در مورد وضعیت علیرضا منصوریان گفت: دو بازی دیگر به ایشان فرصت داده‌ایم و امیدواریم تیم نتیجه بگیرد.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص اینکه اگر قرار به آوردن مربی خارجی باشد، باشگاه توان پرداخت دستمزد آن را دارد یا نه، گفت: باشگاه بزرگ‌تر از این حرف‌هاست. وضعیت ما بهتر خواهد شد و اگر هم لازم باشد، فکری خواهیم کرد. از طرفی، به فکر اخراج منصوریان نیستیم، اما اگر لازم شد به فکر هزینه جذب مربی خارجی خواهیم بود.

عباسی ملکی در واکنش به مذاکره با دالیچ گزینه کروات گفت: این موضوع دروغ سیزده بود.

وی در پاسخ به این سؤال که دادن فرصت دو بازی به منصوریان به معنای وارد شدن استرس به تیم خواهد بود، گفت: هیچ گونه پالس منفی از هیئت مدیره به تیم نرسیده است. اولین بار است که دو بازی به منصوریان فرصت داده‌ایم. هفته گذشته منصوریان گزارشی داد و صحبت از فرصت دو هفته‌ای نبود، اما این بار در دو بازی آینده در خدمت منصوریان هستیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص اینکه چه جریمه برای بازیکنان به دلیل نتایج ضعیف در نظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: جریمه در قرارداد آنها لحاظ می‌شود.

عباسی ملکی در رابطه با بحث تغییرات در دستیاران منصوریان هم گفت: منصوریان خودش باید در این زمینه تصمیم می‌‌گیرد. درست نیست به مربی کسی را تحمیل کرد.

وی در مورد طلب مرحوم منصور پورحیدری نیز خاطرنشان کرد: مطالبات آن مرحوم پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *