مقیم: تیم ملی نوجوانان با اقتدار به مرحله بعد صعود کرد/ این تیم شانس زیادی برای راهیابی به جام جهانی دارد

مقیم: تیم ملی نوجوانان با اقتدار به مرحله بعد صعود کرد/ این تیم شانس زیادی برای راهیابی به جام جهانی دارد

مسعود مقیم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد صعود تیم ملی نوجوانان به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: عباس چمنییان با وجود اینکه حدود ۷۰-۸۰ روز قبل از شروع مسابقات تیم را تحویل گرفت توانست بازیکنان را به خوبی آماده حضور در این رقابت‌ها کند. ۲ دوره در تیم ملی زیر ۱۶ سال و ۳ دوره در تیم ملی زیر ۱۵ سال کار کرده‌ام و می‌دانم در این رده سنی چقدر داشتن زمان مهم است.

وی افزود: کادر فنی به خوبی هماهنگی لازم را بین بازیکنان بوجود آورد و توانست آنها را به کیفیت خوبی برساند. خوشبختانه در ۳ بازی اول هم تیم ملی نوجوانان عملکرد خوبی داشت و توانست با اقتدار به مرحله بعد صعود کند.

مربی سابق تیم ملی امید در مورد اینکه تیم‌های رده سنی پایه ایران همواره راحت از گروهشان صعود می‌کنند ولی در مرحله حذفی دچار مشکل می‌شوند تصریح کرد: تیم فعلی قابلیت بسیار بالایی دارد و از کادر فنی با دانشی برخوردار است. بدون شک باید در فاصله ۳-۲ روز مانده به شروع مسابقه از لحاظ روحی روی اعضای تیم کار کرد تا آنها بتوانند به خوبی آماده حضور در دیدار مرحله یک چهارم نهایی شوند.

وی تاکید کرد: در دوره فعلی شانس زیادی برای صعود به جام جهانی داریم و تنها یک بازی تا رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۷ باقی مانده است. اینکه تیم ملی بازی به بازی کیفیت بهتری پیدا کرده است نشان می‌دهد از توانایی لازم برای موفق شدن در مرحله یک چهارم نهایی برخوردار است.

مقیم در مورد رویارویی با  ویتنام  در مرحله یک چهارم نهایی تاکید کرد: ویتنام همانند اکثر تیم‌های شرق آسیا یک تیم سرعتی و غیرقابل پیش‌بینی است.  امیدوارم تیم ملی نوجوانان بتواند به خوبی خودش را آماده کند تا در این بازی به پیروزی برسد، فوتبال ما پتانسیل بالاتری از این حریفان دارد و بدون شک با بازیکنان توانمند و کادر فنی با سوادی که داریم می‌توانیم به جام جهانی صعود کنیم.

انتهای پیام/ک

http://fna.ir/PMVNBJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *