مشکل حقوقی میلان در راه ثبت قرارداد بونوچی و بیلیا

مشکل حقوقی میلان در راه ثبت قرارداد بونوچی و بیلیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بانک «بانکو بی‌پی‌ام» ایتالیا با اعلام عدم دسترسی باشگاه  میلان به اوراق قرضه مالی از ثبت نشدن قرارداد لئوناردو بونوچی و لوکاس بیلیا، ۲ خرید تابستانی تا زمان برطرف نشدن این مشکل حقوقی خبر داد.

بونوچی و بیلیا به ترتیب با ۴۲ و ۱۷ میلیون یورو به میلان منتقل شدند اما هنوز قرارداد آن‌ها در اتحادیه فوتبال ایتالیا به ثبت رسمی نرسیده است.

 چندی قبل باشگاه میلان ادعا کرده بود «بانکو بی‌پی‌ام» به یکی از اسپانسرهایش در دوران مالکیت روسای چینی تبدیل شده اما این موسسه حقوقی چنین ادعایی را صحیح ندانست.

 به طور معمول در فوتبال ایتالیا، باشگاه‌ها کسری بودجه خودشان را از طریق خرید اوراق قرضه از بانک‌ها جبران می‌کنند.مشکل میلان این است که تقریبا تمام دارایی‌هایش به شکل موقت در گرو یک شرکت آمریکایی است و فعلا توان بازپرداخت اوراق قرضه را ندارد.به دلیل رفع نشدن این مشکل، فعلا قرارداد بیلیا و بونوچی ثبت نشده است.

در چنین شرایطی ۲ راه پیش‌روی سران باشگاه میلان قرار دارد؛ انتقال بخشی از سرمایه‌ از شرکت آمریکایی به بانک «بانکو بی‌پی‌ام» یا پیدا کردن یک  بانک یا موسسه حقوقی  بین‌المللی برای ضمانت دارایی‌ها.

 اگر میلان موفق به ثبت قرارداد ۲  بازیکنش نشود، آن‌ها را از دست نخواهد داد اما تا زمان برطرف شدن مشکل حق استفاده از آن‌ها را ندارد.

 انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *