مراسم تجلیل از جوانمردان برگزار شد

مراسم تجلیل از جوانمردان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مراسم تجلیل از جوانمردان ( حامیان مردم مظلوم فلسطین )عصر امروز در تالار اندیشه برگزار شد .
در این مراسم علاوه بر دکتر سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان ، سردار سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش ، فریبا محمدیان، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین، روسای فدراسیون‌ها ، ورزشکاران و خانواده معزز شهدا حضور داشتند .
در این مراسم از ورزشکارانی که در مقابل حریفان رژیم صهیونیستی حاضر نشدند و با حفظ و حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به دفاع از مردم مظلوم فلسطین پرداختند تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم همچنین از خانواده معزز لطفی، شهید مدافع حرم که از ورزشکاران جوانمرد محسوب می‌شد نیز تجلیل به عمل آمد .
همچنین ورزشکاران جوانمرد با قرار گرفتن بر سکوهای پهلوانی مدال‌های جوانمردی بر گردن آنها آویخته شد.

ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در هجدهمین مراسم تجلیل از جوانمردان که عصر امروز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد اظهار داشت: از ورزشکارانی که مقابل حریفان رژیم صهیونیستی قرار نگرفتند تقدیر می‌کنم و این حرکت در شرایطی انجام شد که بسیاری از حکام در صدد عادی‌سازی روابط با این رژیم منحوس هستند.
وی ادامه داد :بر اساس آیات قرآن آنان که به خدا ایمان بیاورند فضل الهی با آنهاست و ورزشکاران جوانمرد با فضل الهی روبرو خواهند شد. این ورزشکاران در مسیر درست قرار دارند.
ابو شریف تاکید کرد : خداوند ملت‌های منطقه را به حال خود رها نمی‌کند. باید ملت ‌های مسلمان با محوریت جمهوری اسلامی ایران همچنان بر مواضع ضد استکباری خود استمرار ببخشند.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پایان گفت : ملت فلسطین به ورزشکاران و قهرمانان ایرانی که جوانمردانه از رژیم صهیونیستی دوری می‌کنند  افتخار می‌کند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *