مرادی: تنها هدفم ثبت بهترین عملکرد در المپیک برزیل است/ امیدوارم رکورد جهان را در ریو هم بشکنم

مرادی: تنها هدفم ثبت بهترین عملکرد در المپیک برزیل است/ امیدوارم رکورد جهان را در ریو هم بشکنم

سهراب مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شکستن رکورد جهان در رکوردگیری تیم وزنه‌برداری در اردوی گیلان گفت: خوشحالم که در این رکوردگیری توانستم ارزیابی خوبی از تمریناتی که در این ماه‌ها داشتم، داشته باشم، هرچند که شرایط، چندان برای من ایده‌آل نبود و در این مدت فشار و سختی زیادی را برای کسب سهمیه المپیک تحمل کرده بود.

وی ادامه داد: با وجود اینکه دو هفته دیرتر به اردوی تیم ملی ملحق شده بودم، در سه هفته‌ای که کنار سایر ملی‌پوشان تمرین کردم، به شرایط خوبی رسیدم. تلاش می‌کنم با شناسایی نقاط ضعف بتوانم این رکورد را در المپیک نیز ثبت کنم. تنها هدفم ثبت بهترین عملکرد در این مسابقات است، البته هدفم ابتدا کسب مدالی خوش‌رنگ و سپس رکوردشکنی است.

مرادی در خصوص اینکه وی در المپیک گذشته نیز یکی از امیدهای اصلی وزنه‌برداری ایران بود، اما درنهایت وداعی تلخ با این مسابقات داشت، گفت: به‌هرحال حضور در مسابقات گذشته درس و تجربه است و من هم از این موضوع تلاش می‌کنم نهایت بهره را ببرم. امیدوارم در یک ماه باقی‌مانده بتوانم با انجام تمرینات مناسب به آمادگی مطلوبی برای موفقیت در المپیک برسم و حتی رکوردی بهتر از اردوی کلاچای را در برزیل ثبت کنم.

ملی‌پوش تیم وزنه‌برداری درباره مثبت اعلام شدن دوپینگ تعدادی از مدعیان دسته ۹۴ کیلوگرم و نقش آن در افزایش انگیزه او گفت: من کار خودم را انجام می‌دهم و تمام تمرکزم روی برنامه‌ای است که تدارک چیده‌ام، هرچند که دوپینگ تعدادی از قهرمانان جهان در تعیین سرنوشت قهرمان المپیک بی‌تأثیر نیست. از طرفی مدت‌ها به من این انتقاد وارد بود که در یک ضرب وزنه‌های خوبی را نمی‌زنم، اما فکر کنم با ثبت وزنه ۱۸۰ کیلوگرمی در یک ضرب که درنهایت موفق به ثبت مجموعه ۴۱۴ کیلوگرمی شدم، وزنه خوبی در این دسته باشد و نشان می‌دهد برنامه‌ریز‌ی‌های ما نتیجه‌بخش بوده است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/F9PDDL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *