قیمت فروش مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران +جدول

قیمت فروش مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران +جدول

به گزارش مشرق، بر اساس آمار بانک مرکزی بیشترین قیمت فروش مسکن مربوط به منطقه یک پایتخت است. در این منطقه متوسط قیمت هر مترمربع زیربنای واحد مسکونی ۱۰ میلیون و ۲۷۲ هزار تومان است. متوسط قیمت فروش مسکن (هرمترمربع) در منطقه ۳ بالغ بر ۸ میلیون و ۴۸۹ هزار تومان است و این نرخ برای منطقه دو ۷ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان اعلام شده است.

در مناطق ۴، ۵ و ۶ به ترتیب قیمت فروش هر مترمربع واحد مسکونی به ترتیب ۵ میلیون و ۷۸ هزار تومان، ۵ میلیون و ۶۴۷ هزار تومان و ۶ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان است.

قیمت فروش هر مترمربع زیربنای واحد مسکونی در مناطق ۷ و ۸ به ترتیب ۴٫۵ و ۴٫۶ میلیون تومان است. متوسط قیمت فروش در مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، و ۱۲ حدود ۳٫۲ میلیون تومان است؛ در این مناطق به ترتیب قیمت فروش هر مترمربع واحد مسکونی ۳٫۱ میلیون تومان، ۳٫۱، ۳٫۵ و ۳٫۲ میلیون تومان اعلام شده است.

در مناطق ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶ و ۱۷ نیز قیمت فروش هر مترمربع مسکن به ترتیب چهار میلیون و ۳۲۲ هزار تومان، ۳ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان، ۲ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان، ۲ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان و ۲میلیون و ۵۳۴ هزار تومان است.

در منطقه ۱۹ نرخ متوسط فروش هر مترمربع زیربنای واحد مسکونی ۲ میلیون و ۷۵۷ هزار تومان است. نرخ فروش مسکن در منطقه ۲۰ به ازای هر مترمربع در جدیدترین آمار بانک مرکزی ۲ میلیون و ۶۴۷ هزار و در منطقه ۲۱ و ۲۲ به ترتیب ۳ میلیون و ۳۹۶ و ۴ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان اعلام شده است. منطقه ۱۸ نیز با متوسط قیمت فروش هر مترمربع ۲ میلیون و ۳۶۹ هزار تومان کمترین نرخ در بین مناطقه ۲۲ گانه پایتخت در آبان‌ماه سال جاری را داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *