فتاحی: تلاش سازمان بر حفظ حریم باشگاه‌ها و تیم ملی است/ کی‌روش تاکید دارد که امسال سال مهمی است

فتاحی: تلاش سازمان بر حفظ حریم باشگاه‌ها و تیم ملی است/ کی‌روش تاکید دارد که امسال سال مهمی است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،سعید فتاحی درباره برنامه ریزی های آتی سازمان لیگ عنوان کرد:فوتبال ما سال بسیار مهم و سرنوشت سازی را در پیش دارد و به همین منظور برنامه ریزی جهت انجام منظم مسابقات ملی و باشگاهی از مدت ها پیش آغاز شده است.

وی ادامه داد:در این ارتباط روز ۱۲ فروردین جلسه ای با آقای کی‌روش داشتم که محور آن درباره اردوهای آتی تیم ملی،لیگ برتردر فصل آینده و لیگ قهرمانان آسیا بود. جمعه هم جلسه ای با ریاست محترم فدراسیون فوتبال و در ادامه سرمربی تیم ملی برگزار شد. در این نشست،سرمربی تیم ملی بر این موضوع تاکید کردند که سال جاری،سال بسیار مهمی برای فوتبال ماست.چراکه هم جام ملت های آسیا،هم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و هم بازی های آسیایی جاکارتا را در پیش داریم و می بایست روند به شکلی پیش برود که در این تقویم شلوغ،باشگاهها و تیم های ملی در کنار هم به جریان آماده سازی خود ادامه بدهند.

وی افزود:در جلسه روز جمعه با رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی،آقای تاج بر این نکته تاکید داشتند که فدراسیون فوتبال حافظ منافع خانواده فوتبال و در نهایت تیم های ملی و باشگاهها است و این دقیقا،موضوعی است که مورد تصریح و تاکید سرمربی تیم ملی هم قرار دارد.لذا همه تلاش سازمان لیگ برای فصل آتی رقابت های باشگاهی،حفظ حریم توامان تیم های ملی و باشگاهها خواهد بود.در این راستا قطعا جلساتی را با اعضای مختلف شامل؛مربیان،مدیران،بازیکنان و …خواهیم داشت تا در برنامه ریزی از نظرات آنها بهره مند شویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *