غفوری: خیلی سریع در مورد استقلال خوزستان تماس می‌گیریم

غفوری: خیلی سریع در مورد استقلال خوزستان تماس می‌گیریم

کسری غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط باشگاه استقلال خوزستان و اینکه آیا در برنامه‌های او رسیدگی به شرایط این باشگاه قرار دارد، گفت: قطعا این مسئله در برنامه ما است. امروز جلسه‌ای با امیر سلطانی مدیرعامل باشگاه برگزار می‌کنیم و برنامه‌های باشگاه را می‌گیریم.  با توجه به اینکه زمان زیادی وجود ندارد خیلی سریع در مورد استقلال خوزستان تصمیم می‌گیریم.

وی در مورد اینکه آیا مدیریت باشگاه تغییر خواهد کرد، اظهار داشت: باید این مسئله بررسی شود. فعلا در خصوص عزل و ماندن مدیران تصیمی نگرفتیم و باید این مسئله را بررسی کنیم.

مدیرعامل گروه ملی در مورد اینکه آیا بودجه‌ای برای استقلال خوزستان در نظر می‌گیرند یا  اینکه قصد دارند اسپانسری جذب کنند، گفت: این مسائل بستگی به این دارد که مدیرعامل و هیأت مدیره باشگاه چه بودجه‌ای را در نظر گرفتند و از محل اسپانسرینگ لباس و تیم چه مبغلی را  می‌توان تامین کرد و سپس در مورد آن تصمیم بگیریم.

وی  که سابقه فعالیت ورزشی دارد و  سرپرست سازمان ساحلی والیبال بود، گفت:‌ انشاءالله بهترین تصمیم را در مورد استقلال خوزستان می‌گیریم. این باشگاه بسیار محبوب است و مردم برای آن اهمیت قائل هستند. به همین خاطر تصمیمی می‌گیریم که هم مردم خوشحال شوند و هم به سود شرکت باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *