عنایتی: مرزبان و عباسی می‌دانند چه اتفاقی افتاده؛ از حاشیه‌ها به شدت متنفرم

عنایتی: مرزبان و عباسی می‌دانند چه اتفاقی افتاده؛ از حاشیه‌ها به شدت متنفرم

رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره همگروهی تیم ملی ایران با تیم‌های پرتغال، اسپانیا و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: این قرعه را باید به فال نیک گرفت و نباید خودمان را ببازیم. باید تلاش و مقاومت کرد، در دوره قبلی آرژانتین با آن همه ستاره، دقیقه نود به ایران گل زد، آن هم توسط لیونل مسی که همه می‌دانند چه استعداد و نبوغی دارد. باید برنامه‌ریزی کنیم و به فکر آینده باشیم. در فوتبال اتفاقات جالبی می‌افتد، نمونه آن تیم یونان بود که قهرمان جام ملت‌های اروپا شد.

وی در مورد اظهارات علیرضا مرزبان سرمربی پیشین مشکی‌پوشان مشهد مبنی بر اینکه علی عباسی مدیرعامل باشگاه پس از تعقیب به او حمله کرده و عنایتی هم شاهد ماجرا بوده است، گفت: در مورد حاشیه‌ها صحبت نمی‌کنم، چون به شدت از حاشیه‌ها متنفرم. مرزبان و عباسی خودشان می‌دانند چه اتفاقی افتاده است. شرایط تیم شهرم را سخت می‌بینم و بهتر است صحبتی نکنم. باید تا نیم فصل صبر کنیم و سپس ببینیم چه پیش می‌آید. وقتی مرزبان خودش ماجرا را تعریف می‌کند، دیگر ارتباطی به من ندارد  صحبتی انجام دهم.

بیشتر بخوانید: عباسی با فحاشی به سمت من حمله کرد و عنایتی هم شاهد این ماجراست

سرمربی موقت تیم مشکی‌پوشان در مورد حواشی زیاد این تیم در یکی دو سال گذشته تصریح کرد: باید همبستگی بین مسئولان شهر بیشتر شود. وقتی مبلغی را از جیب شخصی هزینه می‌کنید، روی آن حساسیت نشان می‌دهید تا اینکه از ارگان دولتی پولی برسد و راحت آن را خرج کنید. کاری به مسائل مالی ندارم، اما مالکان باشگاه سالی ۴،۵ میلیارد از جیب‌شان هزینه می‌کنند و روی آن هم حساسیت نشان می‌دهند.

عنایتی در پایان گفت‌وگوی خود با تسنیم در خصوص عدم گلزنی مهاجمان استقلال گفت: فوتبال ما در حال حاضر مشکل گلزنی دارد. متأسفانه نمی‌توانیم استعدادها را در پایه‌ها پرورش دهیم و شرایط سال به سال بدتر می‌شود. وقتی استعدادها کم شوند، این مشکلات هم پیش می‌آید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *