عابدزاده: هر کسی در چهارچوب دروازه بایستد بهترین فرد برای موفقیت تیم ملی است/ در جام جهانی ۳ فینال داریم

عابدزاده: هر کسی در چهارچوب دروازه بایستد بهترین فرد برای موفقیت تیم ملی است/ در جام جهانی ۳ فینال داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر عابدزاده درباره وضعیتش در اردوهای تیم ملی قبل از آغاز رقابت‌های جام جهانی گفت: من همیشه سعی کرده‌ام در هر تیمی که بازی می‌کنم برای پیشرفتم بیشترین تلاش را انجام دهم. خیلی خوشحالم که در اردوهای تیم ملی حضور دارم. این آرزوی هر بازیکنی است که در تیم ملی کشورش بازی کند. همه دارند کمک می‌کنند و مهم سربلندی کشورمان است. ما چهار دروازه‌بان حاضر در تمرینات نیز همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا هر کسی که در دروازه‌ تیم ملی بایستد، بهترین فرد برای موفقیت تیم ملی باشد.

وی درباره بازی فردای تیم ملی مقابل ازبکستان خاطر نشان کرد: نه تنها این بازی بلکه دو بازی دوستانه دیگر هم که قبل از جام جهانی می‌تواند کمک بسیاری به تیم ملی کند. البته این آخرین بازی‌مان در تهران است که دوست داریم هواداران بیایند و حمایت کنند تا خداحافظی خوبی با آنها داشته باشیم و بتوانیم با روحیه خوب به جام جهانی برویم.

دروازه‌بان تیم ملی کشورمان درباره اینکه برخی‌ها از تیم ملی با کسب نتیجه مقابل تیم‌های مراکش و پرتغال انتظار صعود دارند، گفت: ما این‌طور فکر نمی‌کنیم و فقط به این فکر می‌کنم که بتوانیم ایران را سربلند کنیم. در جام جهانی سه فینال پیش‌رو داریم و باید همه تلاش‌مان را بکنیم تا موفق شویم.

عابدزاده درباره نقش پدرش (احمدرضا عابدزاده) در موفقیتش گفت: همیشه پدرم الگوی من بوده است و از او درس‌های زیادی یاد گفته‌ام. همیشه سعی کرده‌ام اسمش را نگهدارم و نماینده خوبی برای او باشم و بتوانم مانند پدرم دل مردم را شاد کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *