سلطانی‌فر: نمی‌دانم چرا اتفاق خوبی که در والیبال افتاد در هندبال نمی افتد/ چند دوره‌ای در هندبال فراز و نشیب داشتیم

سلطانی‌فر: نمی‌دانم چرا اتفاق خوبی که در والیبال افتاد در هندبال نمی افتد/ چند دوره‌ای در هندبال فراز و نشیب داشتیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی هندبال در جمع خبرنگاران گفت: فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک می‌گویم. ما چند دوره‌ای در هندبال فراز و نشیب داشتیم؛ نمی‌دانم چرا اتفاق خوبی که در والیبال افتاد در هندبال نمی افتد.

وی ادامه داد: ما لژیونرهای زیادی در هندبال داریم و با برنامه‌ریزی خوب می‌توان هندبال را به جایگاهی که والیبال رسیده برسانیم. ما دوران جدیدی را در هندبال شروع کرده‌ایم. آقای رحیمی به دلیل مشکلات و بدهی‌های زیاد قصد رفتن از این فدراسیون داشت، اما من موافقت نکردم.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: ما از هندبال انتظارات ویژه‌ای داریم؛ در رده‌های نوجوانان و جوانان پتانسیل خوبی داریم و در مدت زمان ۵ تا ۱۰ سال آینده می توانیم به یکی از تیم‌های خوب دنیا تبدیل شویم. ما از تمام توانمان استفاده می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم. مربی جدید تیم ملی هندبال رزومه خوبی دارد و انشالله بتواند در تیم ملی تاثیرگذار باشد.

سلطانی‌فر در پایان خطاب به ملی‌پوشان هندبال خاطر نشان کرد: تا قبل از بازی‌های آسیایی جاکارتا یک یا دو نوبت دیگر به تمرینات شما سر خواهیم زد.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *