سعداوی: ما و استقلال یک وجه اشتراک داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با استقلال تهران گفت: قبل از اینکه به موضوع بازی بپردازیم باید یکسری تشکر کنم از هواداران و مسئولان باشگاه که با تمام وجود تیم جوان و بومی را تشویق می‌کنند. آنها با حمایت‌های خود فولاد را مورد لطف قرار دادند. همچنین متشکرم از همه عوامل باشگاه. 

وی ادامه داد: امیدوارم با نوع کاری که انجام می‌دهیم و بازی‌هایی که به نمایش می‌گذاریم، از شرمندگی همه این دوستان خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به شرایط تیمش، خاطر نشان کرد: محروم نداریم، اما چند بازیکن مصدوم داریم که کادر پزشکی تیم تمام تلاشش را کرد تا همه بازیکنان را به این بازی برساند.

سعداوی در مورد تیم استقلال گفت: حریف‌مان تیمی قابل احترام است. یک وجه اشتراک بین فولاد و استقلال وجود دارد آن هم اینکه کادرفنی جدید و بازیکنان جدیدی را جذب کرده‌اند. به لحاظ بودجه و نوع بازیکنان، شاید قابل قیاس نباشیم. می توان گفت تمام اهداف حریف به گرفتن جام خلاصه می شود. همه چیز را در اختیار دارند تا بهترین نتایج را گرفته اند و در چند هفته اخیر به اهداف خود رسیده اند. در پست های مختلف، بازیکنان خوبی در اختیار دارند. اما ما هم فولاد هستیم و در شهرمان بازی می‌کنیم. هوادارمان را داریم و انگیزه های مان بالاست.

ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *