روغنی: در مورد تمدید قرارداد برانکو از طاهری بپرسید

روغنی: در مورد تمدید قرارداد برانکو از طاهری بپرسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل روغنی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من به دلیل فعالیت‌های اقتصادی که دارم همه ساله در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا می‌کنم ولی حضور امسال من با توجه به حضور در هیئت مدیره پرسپولیس با سوالات فراوان خبرنگاران در غرفه رسانه‌ها و در راهروهای نمایشگاه همراه شد.

وی ادامه داد: با توجه به احترامی که برای خبرنگاران قائل هستم و به دلیل سوالات متعدد آنها در جریان این بازدید صحبت‌هایی هم با آنها داشتم و گرنه بنا بر انجام مصاحبه نداشته و ندارم . در این میان در پی آن صحبت‌ها که رسانه ای هم شد، ارتباط‌ها و تماس‌های زیادی برای طرح سوالات دیگر بر قرار گردید که باید تاکید کنم طبق روالی که در باشگاه دنبال می‌کنیم و مورد نظر هیأت مدیره هم قرار دارد، اطلاع رسانی درباره مسائل مختلف از طریق شخص  طاهری، روابط عمومی و سایت باشگاه انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: از جمله مواردی که زیاد مورد سوال بود و من در نمایشگاه در حضور خبرنگاران توضیحات مختصری را ارائه کردم، موضوع مهدی طارمی بود. از جمله اینکه پرسیدند آیا صحت دارد که از کمک آقای اردوغان برای حل مشکل استفاده کرده ایم که من هم توضیح دادم چنین اتفاقی روی نداده است. ما بنا داریم با توجه به اهمیت موضوع و سیاست باشگاه، همانطور که گفتم، هر نوع اطلاع رسانی با در نظر گرفتن جمیع شرایط از طریق مدیر عامل و سایت باشگاه انجام شود. اگر هم در مورد این پرونده اتفاقی روی دهد و نتیجه‌ای حاصل شود، رسانه‌ها و هواداران از همین طریق در جریان امور قرار می‌گیرند.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: همچنین باید بگویم در جریان حضور در نمایشگاه درباره تمدید قرارداد آقای برانکو هم زیاد سوال می‌شد و مردم عادی و هواداران هم در این باره پرسیدند. من نیز گفتم، هیئت مدیره روی ادامه حضور او نظر دارد. مذاکرات از طریق طاهری و به شکل مستقیم انجام می‌شود و گزارش روند کار توسط او در هیئت مدیره مطرح می‌شود و به امید خدا هر زمان کار به نتیجه رسید، رسما از سوی ایشان و باشگاه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *