درویش:اخباری در لیست دایی است اما هیچ خبری از او نداریم!/استقلالی‌ها باید مدرک فسخ قرارداد صیادمنش با سایپا را ارائه کنند

درویش:اخباری در لیست دایی است اما هیچ خبری از او نداریم!/استقلالی‌ها باید مدرک فسخ قرارداد صیادمنش با سایپا را ارائه کنند

رضا درویش در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال سایپا برای لیگ هجدهم اظهار داشت: تمرینات ما یک هفته  است که آغاز شده  و  بازیکنان زیر نظر علی دایی کار خود را آغاز کردند.

وی در خصوص اینکه آیا سرمربی این تیم برنامه‌ای برای برگزاری اردو دارد یا خیر گفت: تیم ما قطعاً اردوی آماده‌سازی خواهد داشت ولی علی دایی معمولا با برگزاری اردوی خارجی مخالف است و سال گذشته هم ما در داخل کشور اردوی داخلی برگزار کردیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در خصوص آخرین وضعیت محمدرضا اخباری و اینکه ایا وی در سایپا ماندنی است گفت: اخباری یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و نامش در فهرست علی دایی برای لیگ هفدهم قرار داده شده اما ظاهراً او به سفر رفته و از زمان آغاز تمرینات خودش را به کادرفنی معرفی نکرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اخباری دلایل غیبت خود را به کادرفنی اطلاع داده خیر گفت: این اتفاق رخ نداده و با وجود اینکه لیست علی دایی حضور دارد اما یک هفته است که در تمرینات تیم ما شرکت نمی کند، ما از او هیچ خبری نداریم.

مدیرعامل سایپا در خصوص اینکه آیا این باشگاه با انتقال شیری به نساجی موافق است یا خیر گفت:حامد شیری خودش ابراز تمایل کرده که به نساجی برود چون متولد آنجا است، از طرفی سرمربی تیم ما هم با توجه به اینکه مسئولان تیم شمالی خواسته‌اند شیری به آنها کمک کند با این انتقال موافق است.
درویش در خصوص آخرین وضعیت اللهیار صیادمنش و اینکه وی با استقلال قرارداد امضا کرده و آیا باشگاه سایپا اقدامی در این زمینه انجام داده است یا خیر گفت: صیادمنش با ما قرارداد سه ساله دارد و قبلا هم گفته‌ام بازیکن سایپا محسوب می شود.
 وی در خصوص اینکه استقلالی‌ها اعتقاد دارند صیادمنش فسخ قراردادش با سایپا را در اختیار دارد گفت: در  هر صورت کمیته تعیین وضعیت مشخص خواهد کرد که آیا این بازیکن با ما قرارداد دارد یا خیر، البته هنوز فصل نقل و انتقالات آغاز نشده ولی طبعاً باشگاه استقلال باید از هیئت فوتبال مدرکی داشته باشد که صیادمنش قراردادش را با ما فسخ کرده است.
مدیرعامل باشگاه سایپا در خصوص اینکه آیا بازیکن جدیدی به این تیم اضافه شده یا خیر گفت: هنوز بازیکن جدید دیگری نگرفته ایم اما رایزنی‌ها در این خصوص انجام شده و هر بازیکنی که به ما اضافه شود بلافاصله اطلاع رسانی خواهیم کرد.
درویش در پایان گفت و گو با فارس در خصوص اینکه آیا این تیم بازیکن خارجی جذب خواهد کرد یا خیر گفت: با این وضعیت ارز در کشور بعید است این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *