خداحافظی بهنام فر با تیم‌های ملی نوجوان و جوانان کاراته

خداحافظی بهنام فر با تیم‌های ملی نوجوان و جوانان کاراته

به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان پیکارهای رده سنی جوانان هفدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در اوکیناوای ژاپن تیم ملی کشورمان در بخش پسران به ۲ نقره توسط نوید محمدی و ابوالفضل میرزایی و ۲ برنز توسط علیرضا فرجی و علیرضا حیدری دست یافت.

روز گذشته نیز، در پایان رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان که در شهر اوکیناوا ژاپن امروز(جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه) برگزار شد، تیم کشورمان در بخش کومیته پسران با ۲ طلا، یک نقره و ۲ برنز همانند دوره گذشته بر سکوی قهرمانی ایستاد.

مهران بهنام فر سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان که یکی از مربیان فنی و توانمند کاراته ایران است با تمام فعالیت‌ها و موفقیت های خود در طول چند سال اخیر در کاراته ایران، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از قطع همکاری با تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان خبر داد.

وی در صحبت‌های خود اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان پس از بازگشت باید راهی مسابقات بلغارستان شود، از همین جا اعلام میکنم که دیگر تمایلی برای همکای با تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان ندارم و به دلیل زمان کمی که تا مسابقات باقی مانده دست فدراسیون را برای انتخاب کار فنی تیم ملی باز میگذارم.

به گزارش فارس، تیم ملی جوانان دوره گذشته در قزاقستان با هدایت مهران بهنام فر از پنج فرصت موفق به کسب ۴ طلا شد.

انتهای پیام/س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *