خانزاده و رنجبر فینالیست شدند/ تنکابنی به مدال برنز رسید

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از مصر، روز سوم از سومین دوره مسابقات تکواندو نونهالان جهان از صبح امروز(شنبه) در سالن المپیک ورزش و جوانان شرم الشیخ مصر آغاز شد و سه نماینده ایران به دیدار نیمه‌نهایی راه یافتند.

وزن 55- کیلوگرم دختران:
نازنین تنکابنی نماینده وزن 55- کیلوگرم کشورمان در دور نخست استراحت خواهد کرد و سپس در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف لن ابوحسن از اردن رفت و 19 بر صفر به پیروزی رسید. وی در یک چهارم نهایی با ویام درییوچ از مراکش مبارزه کرد و با نتیجه 14 بر 3 برد و برنزش را قطعی کرد. وی در دیدار نیمه‌نهایی مقابل کامونفورت، تکواندوکاری از مکزیک پس از تساوی 7-7 در راند طلایی 9 بر 7 شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

وزن 59- کیلوگرم دختران:
یلدا رنجبر دیگر نماینده ایران در وزن 59- کیلوگرم در نخست به مصاف ” الهه گلوزاده” از کشور آذربایجان رفت و با نتیجه 29 بر 14 به برتری رسید. وی در دور بعدی با جولیانا لیپوتوا از اوکراین بازی کرد و با نتیجه 13 بر 10 به برتری رسید و مدال برنزش را قطعی کرد. رنجبر در نیمه نهایی به مصاف لیلیا خوزینا از روسیه رفت و با نتیجه 9 بر 6 به برتری رسید و فینالیست شد..

وزن 45- کیلوگرم پسران:
امیرارسلان خانزاده نماینده وزن 45- کیلوگرم تیم نونهالان در دور نخست استراحت می‌کند و سپس در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف اریک نینو از مکزیک رفت و با نتیجه 40 بر 21 به برتری رسید. وی در دیدار یک چهارم نهایی مقابل یاشار ممدلی، تکواندکاری آذربایجانی با نتیجه 15 بر 11 به برتری رسید و برنزش را قطعی کرد.وی در دیدار نیمه‌نهایی با تاناکریت یودکارت  از تایلند مبارزه کرد و موفق شد با نتیجه 19 بر 18 مقابل این تکواندکار به پیروزی برسد و فینالیست شود.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *