حدادی‌فر: خوب بازی نکردیم و فقط نتیجه لازم را گرفتیم/ بازی در تهران خیلی سخت است

حدادی‌فر: خوب بازی نکردیم و فقط نتیجه لازم را گرفتیم/ بازی در تهران خیلی سخت است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قاسم حدادی‌فر بعد ازپیروزی یک بر صفر تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی سنگینی بود و خدا را شکر توانستیم برنده از میدان خارج شویم. مسئله‌ای که خیلی مهم است اینکه گلی دریافت نکردیم. این مسئله باعث خواهد شد که در تهران با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم. امیدوارم بتوانیم در ورزشگاه آزادی به مرحله بعد صعود کنیم.

وی با تمجید از تماشاگران اصفهانی عنوان کرد: هواداران امروز برای ما سنگ تمام گذاشتند، البته ۲، ۳ نارنجک هم به زمین پرتاب شد که نکته منفی در این بازی بود. باید از تماشاگران تشکر کرد که امروز به بهترین شکل ما را حمایت کردند. من دست تک تک آنها را می‌بوسم و ان‌شاءالله این پیروزی مبارک‌شان باشد. امیدوارم بتوانیم با صعود به مرحله بعد محبت‌آنها را جبران کنیم.

حدادی‌فر در واکنش به سوال دیگری در ارتباط با این که هر وقت به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده تیمش متحول شده است اما با این حال جایی در ترکیب اصلی ندارد، گفت: تصمیم‌گیرنده در این زمینه سرمربی است، ما بازیکنان باید تابع کادر فنی باشیم. هرچه آنها بخواهند در زمین انجام می‌دهیم. 

کاپیتان ذوب‌آهن در مورد بازی برگشت تیمش مقابل استقلال نیز خاطر نشان کرد: مسلماً بازی در تهران مقابل آن همه تماشاگر قطعاً تعدادشان خیلی زیاد خواهد بود سخت است، استقلال هجومی فوتبال بازی می‌کند و ما باید خیلی با دقت و تمرکز بالا بازی کنیم و دفاع منطقی را در دستور کار قرار دهیم.

وی در پایان راجع به این که آیا کادر فنی از عملکرد تیم‌شان راضی بود یا نه؟ اظهار داشت: کادر فنی راضی نبوده و از یکسری مسائل ناراحت بود. ما امروز زیاد خوب بازی نکردیم و فقط در نتیجه موفق بودیم. فوتبال بازی لحظه‌هاست و مهم این هست که بتوانید از کوچکترین فرصت بیشتری بهره را ببرید، خدا را شکر که ما امروز دروازه‌ را بسته نگه داشتیم و یک گل هم به ثمر رساندیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *