جشنواره گل لیون مقابل مون‌پولیه/نیس با گل‌های بالوتلی موناکو را تحقیر کرد

جشنواره گل لیون مقابل مون‌پولیه/نیس با گل‌های بالوتلی موناکو را تحقیر کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین شب از بازی‌های هفته ششم لوشامپیونه، امشب (چهارشنبه) هفت بازی برگزار شد که در مهمترین آنها لیون و نیس برابر رقبای خود پیروزی‌های قاطعی کسب کردند.

لیون با نتیجه ۵ بر یک مون‌پولیه را در هم کوبید و با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد تا به رده هفته صعود کند. فِکِر ۳۷(پنالتی) و ۵۷، تولیسو ۴۲ و‌۷۱ و کورنت ۷۵ برای لیون گلزنی کردند و تنها گل مون‌پولیه را هم سانسون در دقیقه ۴ زد. همچنین مون‌پولیه از دقیقه هشتم مسابقه ۱۰ نفره به کارش ادامه داد.

در دیگر بازی مهم امشب موناکو، در خانه تیم نیس  تن به شکست سنگین ۴ بر صفر داد که در این بازی ماریو بالوتلی، مهاجم پیشین تیم‌های میلان و لیورپول به روند گلزنی‌اش ادامه داد. او که در بازی قبلی تیمش هم دو گل زده بود در این دیدار در دقایق ۳۰ و ۶۹ گلزنی کرد. بایسه ۱۸ و پلئا ۸۶ دیگر‌های نیس را زدند. همچنین موناکو در دقیقه ۸۴ این بازی ۱۰ نفره شد و پلئا در دقیقه ۸۴ یک پنالتی نیس را به هدر داد.

نتایج سایر بازی‌‌های به شرح زیر است:

آنژی ۲ – کان یک
گنگان یک – لوریان صفر
متس صفر – بوردو ۳
نانت صفر – سن‌اتین صفر
باستیا صفر – نانسی صفر

در آخرین بازی از هفته ششم لوشامپیونه رن به مصاف مارسی می‌رود.

در جدول رده‌بندی رقابت‌ها سوپرماریو و یارانش در نیس با ۱۳ امتیاز صدرنشین هستند و تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و موناکو هر دو با ۱۳ امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *