جام جهانی 2018 | نماینده پارلمان صربستان: جوکوویچ خجالت نمی‌کشد؟ / فقط احمق‌ها می‌توانند از کرواسی حمایت می‌کنند!

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت اسپورت اکسپرس روسیه، ولادیمیر جوکانوویچ، نماینده حزب حاکم در پارلمان صربستان معتقد است که هیچ صربستانی نباید تیم ملی فوتبال کرواسی را در جام جهانی 2018 روسیه حمایت کند.

این در حالی است که نواک جوکوویچ، تنیسور مشهور صربستانی گفته بود که پس از خروج تیم ملی فوتبال کشورش از جام جهانی 2018 روسیه باید کرواسی را مورد حمایت قرار دهند.

جوکانوویچ نیز در واکنش به مصاحبه جوکوویچ گفت: فقط احمق‌ها می‌توانند از تیم ملی فوتبال کرواسی حمایت کنند! نواک خجالت نمی‌کشد؟ البته او برای ما یک قهرمان ملی است و قدردان تلاش‌هایش هستم اما حمایت از کرواسی؟ این حرف مرا دیوانه می‌کند. مردمی که برای مثال به جای حمایت از روسیه طرفداری کرواسی را می‌کنند دیوانه هستند و باید در قرنطینه قرار بگیرند.

رئیس‌جمهوری صربستان نیز در طول جام جهانی 2018  از تیم ملی فوتبال روسیه حمایت کرده بود و در بازی مرحله یک‌هشتم نهایی برای شاگردان چرچسوف در بازی با کرواسی آرزوی موفقیت کرد.

تیم ملی فوتبال کرواسی ساعت 22:30 دقیقه فردا (چهارشنبه) در مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی 2018 روسیه رو در روی انگلیس قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *