تیم لیگ برتری منتظر پاسخ علیرضا جهانبخش

به گزارش مشرق، سایت Argus‌ انگلیس در خبری مدعی شده است که تیم برایتون اندها و آلبیون در لیگ برتر انگلیس به خرید علیرضا جهانبخش، آقای گل فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال هلند تمایل دارد.

 

این سایت نوشته است: هدف مورد نظر آلبیون، علیرضا جهانبخش بعد از حذف از سر بدشانسی ایران از جام جهانی 2018، تصمیم خود درباره آینده‌اش را خواهد گرفت. او فصل گذشته پس از تمدید سه ساله قراردادش با آلکمار، در تمام فصل لیگ اردویژه هلند برای کسب عنوان آقای گل لیگ جنگید. ایران دوشنبه شب با ووجود یک تساوی دیرهنگام مقابل پرتغال که در آن رونالدو به شیوه‌ای جنجالی از مجازات شدن با کارت قرمز داور گریخت، از مرحله گروهی جام جهانی حذف شد.

سایت Argus سپس به نقل از مدیر برنامه‌های جهانبخش نوشته است: کار علیرضا تازه تمام شده است. او می‌خواهد یکی دو روز استراحت کند. باشگاه‌هایی برای خرید او ابراز تمایل کرده‌اند. فعلاً اما هیچ چیزی قطعی نیست. شاید 8 یا 9 باشگاه باشند که این طبیعی است اما این بدان معنا نیست که آنها با پیشنهادی بسیار خوب و شفاف پا پیش می‌گذارند. آنها در حال مذاکره هستند، تماس می‌گیرند و قیمت می‌پرسند. علیرضا اما می‌خواهد صبر کند و ببیند بهترین گزینه برای او کدام است. تعیین کننده قیمت هم باشگاه آلکمار است.

Argus‌ در ادامه با اشاره به رقم درخواستی آلکمار برای جهانبخش که 22 میلیون پوند است، نوشته که این رقم ممکن است برایتون را از خرید بازیکنی که تا سال 2020 با آلکمار قرارداد دارد منصرف کند و از احتمال دست به کار شدن این باشگاه برای جذب گزینه‌های دیگرش خبر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *