تساوی دینامو زاگرب در هفته دوم لیگ کرواسی

تساوی دینامو زاگرب در هفته دوم لیگ کرواسی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم دینامو زاگرب  در هفته دوم لیگ کرواسی بامداد امروز (شنبه) میزبان تیم اسلاون بلوپو بود که به نتیجه تساوی یک بر یک دست  یافت.

این بازی حساس در طول ۹۰ دقیقه قانونی گلی در بر نداشت، اما در ۵ دقیقه وقت اضافه نیمه دوم که داور در نظر گرفته بود دو گل به ثمر رسید. ابتدا الکساندر جویچیچ، هافبک بوسنیایی اسلاون بلوپو دروازه یاران کریمی را باز کرد، اما در ثانیه های پایانی وقت اضافه فلیپ بنکوویچ بازی را به تساوی کشاند تا دینامو از شکست حتمی خانگی بگریزد.

شاگردان کرانچار که در هفته لیگ کرواسی تیم لوکوموتیو زاگرب را با نتیجه سه بر یک شکست داده بودند با این تساوی خانگی به رده چهارم جدول رده بندی  سقوط کردند.

در جدول رده بندی لیگ کرواسی تیم های اسلاون بلوپو و ریجیکا با ۷ و ۶ امتیاز به ترتیب در رده های اول و دوم قرار دارند. تیم دینامو زاگرب نیز با یک بازی کمتر و کسب چهار امتیاز در جایگاه چهارمی جدول رده بندی جای گرفته است.

علی کریمی، بازیکن ایرانی تیم دینامو زاگرب در فهرست ۱۸ نفره تیمش در بازی برابر اسلاون بلوپو قرار نداشت. او در سه بازی اخیر دینامو در لیگ قهرمانان اروپا و دو بازی لیگ کرواسی غایب  بوده است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *