تاج: امیدوارم با این مسیری که انتخاب کرده ایم، بدهی باشگاه‌ها به حداقل برسد

تاج: امیدوارم با این مسیری که انتخاب کرده ایم، بدهی باشگاه‌ها به حداقل برسد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مهدی تاج در مراسم افتتاحیه دوره مربیگری A آسیا و تقدیر از تیم برتر فوتبال و فوتسال خراسان رضوی در مشهد اظهار کرد:ب خشنامه‌ای ظرف‌روزهای آتی به باشگاه ها و هیات های فوتبال سراسر کشور ابلاغ خواهدشد تا راهنمای عمل برای قرارداد سال آتی بازیکن، مربی و باشگاه باشد.

وی ادامه داد : متاسفانه تیم های فوتبال بدهی های زیادی را در گذشته داشتند که البته سعی کردیم و با قوانین جدیدی برای باشگاه ها داشتیم میزان بدهی آنها را هر سال کاهش بدهیم.
تاج افزود: تلاش ما این است امسال میزان بدهی باشگاه‌ها به بازیکنان بابد به حداقل باید برسد. امیدوارم با این مسیری که انتخاب کرده ایم، بدهی باشگاه‌ها به حداقل برسد.

رییس فدراسیون فوتبال که در سالن همایش های ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد صحبت می کردضمن تبریک روز معلم، کارگر و عید نیمه شعبان اظهار کرد: تغییر رویه‌ای در جریان مباحث آموزشی توسط ماجدی و تیمش صورت گرفته‌است که در جریان آن هستم. صرفا اخذ مدرک ملاک نیست و به دنبال کاربردی کردن این مدارج هستیم تا نمود ان را در لیگ‌های برتر و آزادگان ببینیم.

وی افزود: روش‌های نامناسب در آموزش، خروجی خوبی برای فوتبال ایران ندارد. ورزشگاه امام رضا مایه مباهات برای کشور است. ورزشگاه‌های دیگری هم در سال ۹۷ در سراسر کشور افتتاح خواهدشد. انشالله بتوانیم در سال جام جهانی، جام ملت‌های اسیا و البته بازی‌های آسیایی؛ اتفاقات بزرگی در فوتبال رقم بزنیم.

تاج به اشاره به نمایندگان ایران در جام باشگاه‌های آسیا گفت: برای هر سه تیم ایرانی آرزوی موفقیت می‌کنم. در بحث جوانگرایی نیز سال خوبی در پیش خواهی‌داشت، هرچند در ابتدا سخت است اما قطعا بر لزوم آن تاکید داریم. در خصوص روند حرفه‌ای سازی باشگاه‌ها نیز کار را جدی‌تر پیگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به تفاهم فدراسیون و صدا و سیما گفت: بعد از مدت‌ها امسال نخستین سالی است که انشالله فوتبال به حق خود در مبحث پخش تلویزیونی می‌رسد. اگر این توافق اجرایی نشود بهتر است فوتبال را تعطیل کنیم.
 

انتهای پیام/ک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *