برگزاری مسابقات تنیس ۱۶ نفر برتر رنکینگ ایران از امشب/ اردوی تیم ملی از هفته آینده تشکیل می‌شود

برگزاری مسابقات تنیس ۱۶ نفر برتر رنکینگ ایران از امشب/ اردوی تیم ملی از هفته آینده تشکیل می‌شود

کامیار کیمیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت:  مسابقات تنیس ۱۶ ورزشکار برتر رنکینگ ایران از امشب(دوشنبه) به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: حمیدرضا نداف از اصفهان، انوشا شاهقلی از تهران، فرشاد طلاور از اصفهان، حسام یزدی از تهران، امیر حسین بادی از قم، معین محمدی از کرمان، حمیدرضا آل‌یاسین، محسن حسین‌زاده، مهدی سوری از تهران، محمد کارگران عروجی از فارس، شهاب راطق از اصفهان، اشکان ادیبی از خوزستان، نوید ضرابی از اصفهان، کیارش سوری، امید سوری و امیر محمد ادب‌جو از تهران به ترتیب به عنوان تنیسورهای برتر حاضر در این مسابقات حضور خواهند داشت.

دبیر فدراسیون تنیس، گفت: این مسابقات تحت عنوان جام رمضان برگزار می‌شود که جوایزی هم توسط بخش خصوصی برگزار کننده این رویداد برای نفرات برتر در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات جام رمضان رده‌های سنی، عنوان کرد: رقابت‌های تنیس جام رمضان رده‌های سنی  هم از امروز(دوشنبه) در زمین‌های مجموعه ورزشی آزادی آغاز خواهد شد. در این مسابقات ۳۳۳  تنیس‌باز در بخش پسران و ۱۱۲ ورزشکار در بخش دختران به مصاف هم می‌روند. این مسابقات در رده‌های سنی زیر ۱۰، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال برگزار می‌شود.

کیمیایی خاطرنشان کرد: تیم ۴ نفره بانوان کشورمان هم در حال آماده‌سازی برای حضور در مسابقات فدکاپ آسیا است. تمرینات این تیم در مجموعه ورزشی استقلال پیگیری می‌شود. همچنین از هفته آینده تمرینات تیم ملی بزرگسالان برای حضور در بازی‌های داخل سالن آسیا آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *