برنامه هفته‌های سوم تا پنجم لیگ دسته یک اعلام شد

برنامه هفته‌های سوم تا پنجم لیگ دسته یک اعلام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر برنامه سه هفته ‏از لیگ دسته اول در فصل ۹۷-۹۶ را به شرح زیر اعلام کرد. در ‏خصوص دیدارهایی که محل برگزاری آن در برنامه مسابقات اعلام ‏نشده نیز  در صورت برطرف نشدن مشکلات و عدم اخذ تأییدیه و ‏مجوزهای لازم ورزشگاه‌های اعلامی از سوی این باشگاه‌ها، مسابقات ‏مذکور به ورزشگاهی واجد شرایط در شهر و یا استان دیگر منتقل ‏خواهد شد.‏

هفته سوم
یکشنبه – ۵ شهریور ۱۳۹۶‏

گل‌‌گهر سیرجان – ماشین‌سازی تبریز، ساعت ۱۹، ورزشگاه اختصاصی ‏گل گهر
ایران‌جوان بوشهر – نفت مسجدسلیمان، ساعت ۱۹، ورزشگاه شهید ‏بهشتی بوشهر
شهرداری ماهشهر – آینده‌سازان برق جدید شیراز، ساعت و ورزشگاه ‏متعاقباً اعلام می‌شود.‏
راه‌آهن تهران – مس کرمان، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه راه‌آهن (اکباتان)‏
آلومینیوم اراک – نساجی مازندران، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه امام ‏خمینی (ره) اراک
فجرسپاسی شیراز – مس رفسنجان، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه حافظیه ‏شیراز
خونه‌به‌خونه مازندران – صبای قم، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه هفتم ‏تیر بابل
شهرداری تبریز – اکسین البرز، ساعت ۱۸، ورزشگاه متعاقباً اعلام می ‌شود.‏
ملوان بندرانزلی – بادران تهران، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه تختی بندرانزلی

هفته چهارم
شنبه – ۱۱ شهریور ۱۳۹۶‏

مس رفسنجان – شهرداری ماهشهر، ساعت ۱۷:۱۵، ورزشگاه شهدای ‏رفسنجان
نفت مسجدسلیمان – فجر سپاسی شیراز، ساعت ۱۹:۱۵، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
ماشین‌سازی تبریز – ایران‌جوان بوشهر، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه ‏یادگار امام (ره) تبریز
بادران تهران – آلومینیوم اراک، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه کارگران ‏تهران
نساجی مازندران – خونه‌به‌خونه مازندران، ساعت ۱۷، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر
مس کرمان – گل‌گهر سیرجان، ساعت ۱۸، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
اکسین البرز – راه‌آهن تهران، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه انقلاب کرج
آینده‌سازان برق جدید شیراز – شهرداری تبریز، ساعت ۱۷:۱۵، ‏ورزشگاه حافظیه شیراز
صبای قم – ملوان بندرانزلی، ساعت ۱۷:۱۵، ورزشگاه متعاقباً اعلام ‏می‌شود.

هفته پنجم
دوشنبه – ۲۷ شهریور ۱۳۹۶‏

راه‌آهن تهران – ماشین‌سازی تبریز، ساعت ۱۷، ورزشگاه راه‌آهن (اکباتان) تهران
آلومینیوم اراک – نفت مسجدسلیمان، ساعت ۱۷، ورزشگاه امام خمینی ‏(ره) اراک
خونه‌به‌خونه مازندران – فجرسپاسی شیراز، ساعت ۱۷، ورزشگاه ‏هفتم تیر بابل
آینده‌سازان برق جدید شیراز – اکسین البرز، ساعت ۱۷، ورزشگاه ‏حافظیه شیراز
ملوان بندرانزلی – مس کرمان، ساعت ۱۷، ورزشگاه تختی بندرانزلی
شهرداری ماهشهر – نساجی مازندران، ساعت و ورزشگاه متعاقباً اعلام ‏می‌شود.‏
گل‌گهر سیرجان – مس رفسنجان، ساعت ۱۸، ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر
ایران‌جوان بوشهر – صبای قم، ساعت ۱۸، ورزشگاه شهیدبهشتی ‏بوشهر
شهرداری تبریز – بادران تهران، ساعت ۱۷، ورزشگاه متعاقباً اعلام ‏می‌شود.‏

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *