برانکو: ۴۰ میلیون هوادار داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم/ السد می‌تواند قهرمان شود البته در قطر نه آسیا!

برانکو: ۴۰ میلیون هوادار داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم/ السد می‌تواند قهرمان شود البته در قطر نه آسیا!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با السد قطر در مورد اینکه پرسپولیس و السد تیم‌های مهمی در آسیا هستند و باید منتظر یک بازی سخت برای هر دو تیم و البته دیداری جالب باشیم، اظهار داشت: ما به تیم السد احترام می‌گذاریم، چون این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و ما هم یک بازی جذاب خواهیم داشت.

خاطرات خوبی از حضور در قطر داریم
وی در ادامه افزود: ما دوباره به قطر آمده‌ایم و باید سلام مجددی بگویم، چون اینجا خاطرات خوبی داریم و بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم. هواداران بازی خوبی شاهد خواهند بود و از هوادارانی هم که از ایران برای حمایت از ما آمده‌اند، تشکر می‌کنم. امیدوارم بازی خوبی را برای آنها ارائه بدهیم.

تیمم برای بازی مقابل السد آماده است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم السد قطر هم تیمی عالی و خوب است و ما سعی خواهیم کرد از تمام پتانسیل خود مقابل این تیم استفاده کنیم. می‌دانیم بازی سختی مقابل آنها داریم و هر دو تیم السد و پرسپولیس تا به اینجا بازی‌های خوبی ارائه داده‌اند و بازی اول هر دو تیم خوب بود. تیم ما هم برای بازی فردا آماده است و مشکلی از این بابت نداریم.

رقابت در لیگ قهرمانان آسیا فشرده است
برانکو در واکنش به این سؤال که تیم‌های ایرانی در دوره‌های قبلی جام باشگاه‌های آسیا موفق می‌شدند، اما چه اتفاقی رخ داده که در دوره جدید آن با نام لیگ قهرمانان آسیا به موفقیتی نرسیده‌اند، گفت: در آسیا همه تیم‌ها به یک قدرتی رسیده‌اند و رقابت فشرده شده است. با این حال ما فصل گذشته توانستیم به نیمه نهایی برسیم و اگر مقابل الهلال بازیکنان‌مان را داشتیم، می‌توانستیم به فینال برسیم.

۴۰ میلیون هوادار در ایران داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم
وی افزود: در ایران به غیر از پرسپولیس؛ استقلال، تراکتورسازی و ذوب‌آهن هم که به لیگ قهرمانان آسیا آمده‌اند، شرایط خوبی دارند و از تجربه‌های خوبی برخوردارند. پرسپولیس اکنون با قدرت خوبی مسابقات را شروع کرده و تجربه لازم را هم دارد. این تجربه می‌تواند کمک هر تیمی در لیگ قهرمانان آسیا باشد. ما ۴۰ میلیون هوادار در ایران داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم، امتیاز کامل را بگیریم و احترام زیادی هم به حریفان‌مان می‌گذاریم. با این حال خواسته ما این است پیروز شویم و تیم برتر میدان باشیم. باید بدانیم دیگر مسابقات آسان نیست و همه تیم‌ها برای حضور در مسابقات قدرت خوبی دارند.

فصل قبل تنها تیمی بودیم که با تیمی کاملاً بومی و ایرانی به نتیجه رسیدیم
وی با اشاره به اینکه فصل گذشته پرسپولیس تنها تیمی بوده که از بازیکنان خارجی کمی استفاده کرده است، تصریح کرد: ما تنها تیمی بودیم که با تیمی کاملاً بومی و ایرانی به نتیجه رسیدیم. این فصل هم شروع خوبی داشتیم و توانستیم با سه گل در اولین بازی به پیروزی برسیم.

برانکو در پاسخ به سؤالی درباره اختلاف امتیاز زیاد این تیم با تیم دوم لیگ برتر ایران، گفت: ما اکنون اختلاف امتیاز زیادی با تیم دوم داریم و آن را به ۱۶ امتیاز رسانده‌ایم. ضمناً خیلی از رکوردها را هم فصل گذشته داشتیم که بهترین گلزن لیگ، بهترین خط دفاعی و در همه مسائل آمار خوبی از خودمان به جا گذاشتیم.

السد علاوه بر داشتن بازیکنان تکنیکی، تاکتیک خوبی هم دارد
وی در واکنش به خبرنگاری که پس از تسلیت بابت سانحه هوایی ایران سؤالی درباره تاکتیکی بودن السد و داشتن بازیکنانی تکنیکی مانند ژاوی پرسید و اعلام کرد فکر می‌کند السد با تاکتیک بتواند مقابل پرسپولیس موفق شود یا تکنیک بازیکنانش، گفت: السد تیم خوبی است و علاوه بر داشتن بازیکنان تکنیکی، تاکتیک خوبی هم دارد و این نیست که فقط روی تکنیک تکیه داشته باشد. البته ما هم بازیکنان تکنیکی خوبی داریم و سعی خواهیم کرد این تکنیک را با تاکتیک تیمی‌مان تلفیق کنیم تا هواداران از بازی ما راضی باشند. با تاکتیکی که اتخاذ خواهیم کرد به دنبال نتیجه‌گیری در بازی فردا هستیم.

السد می‌تواند قهرمان شود البته در قطر نه آسیا!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدارهای فصل گذشته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: فصل گذشته مقابل الریان و الهلال بازی‌های اینچنینی را تجربه کرده‌ایم، اما هر بازی متفاوت با بازی دیگر است. السد اکنون بازیکنان بسیار بزرگی را دارد؛ از پورعلی‌گنجی مدافع ایرانی‌اش گرفته تا ژاوی و مهاجم خارجی‌اش که تازه به خدمت گرفته است. در حقیقت تیم السد عملکرد بسیار خوبی را تاکنون در لیگ قطر هم داشته و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و به نظرم می‌تواند قهرمان شود، البته قهرمان لیگ قطر نه آسیا. آنها ابتدا باید قهرمان قطر شوند و پس از دو سه سال به قهرمانی در آسیا هم فکر کنند.

برانکو در خصوص اینکه فصل گذشته السد از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اوت شد، اما پرسپولیس تا نیمه نهایی صعود کرد و آیا فکر می‌کند در این فصل هر دو تیم بتوانند از گروه‌شان صعود کنند یا نه، گفت: من السد را تیم خوبی می‌بینم، اما نمی‌توان فوتبال را پیش‌بینی کرد. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، اما فکر می‌کنم السد می‌تواند یکی از کاندیداهای صعود از گروه خود (گروه C لیگ قهرمانان آسیا) باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *