با حدادی به این نتیجه رسیدیم که دیگر ادامه ندهیم/ احسان را از شرایط خوبش دور کرده‌اند

با حدادی به این نتیجه رسیدیم که دیگر ادامه ندهیم/ احسان را از شرایط خوبش دور کرده‌اند

هادی سپهرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد برگزاری اردوی تیم ملی در شیراز و کسب ورودی مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: اردوی شیراز حدود یک هفته است که آغاز شده و بچه‌ها در اردو هستند. شب گذشته نیز محمد صمیمی توانست در پرتاب دیسک سهمیه را کسب کند و بالای ۶۰ متر پرتاب داشته باشد. فکر می‌کنم تاکنون حدود ۹ نفر تاکنون حضورشان در آسیا قطعی شده است.

وی در مورد پایان همکاری با احسان حدادی به عنوان مربی عنوان کرد: در طول دورانی که با احسان کار می‌کردم درگیر بیماری پدرم بودم، اما با این شرایط برای او در تمرینات و اردوها کم نگذاشتم و تمام تلاشم را کردم که روز به روز آماده شود. او سه عمل را انجام داده بود و زمانی که تمرینش را آغاز کرد حدود ۱۵ کیلو اضافه وزن پیدا کرده بود و دو ماه از زمان ما برای توانبخشی و بدنسازی سپری شد و از اردوی قطر به بعد تمرین پرتاب داشتیم.

مربی سابق حدادی گفت: متاسفانه در اردوی کیش شرایط بدی برای ما پیش آمد و زمینی برای تمرین نداشتیم و در زمین خاکی هم نمی‌توانستیم پرتاب انجام دهیم. با همین شرایط و تا آغاز لیگ طلایی دوومیدانی ما تنها ۱۱۰۰ پرتاب داشتیم و به نظرم او نتیجه بسیار خوبی در لیگ گرفت، هرچند می‌توانست رکورد ۶۵ متر را هم بزند.

سپهرزاد گفت: این مشکلات پیش روی ما بود و برای کشورهای اسلامی دوران آماده سازی ما یک ماه بود و در آنجا هم نتیجه خوبی حاصل نشد و شاید یکی از دلایلی که حدادی احساس کرد نمی‌توانم کمکش کنم همین باشد. البته او ورزشکار حرفه‌ای است و خودش نخواسته بگوید. پس از بازی های کشورهای اسلامی صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که با یکدیگر ادامه ندهیم. شنیده‌ام که با حسین توکلی توکلی کار می‌کند و امیدوارم موفق باشد.

وی با اشاره به اینکه جامعه دوومیدانی شرایطی را به وجود آورده که حدادی از شرایط خوبش دور باشد، گفت: متاسفانه در چند مدت اخیر فشار و استرس زیادی روی او است و آنطور که باید نمی‌تواند تمرین کند و مسائل اردویی و تمرینی ذهن او را درگیر می‌کند.

قهرمان سابق دهگانه ایران و آسیا در پایان گفت: احسان بدن فوق العاده‌ای دارد و در حال حاضر هم بالاترین شانس را برای کسب بهترین مدال در میان نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا دارد.

انتهای پیام/س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *