انتصاب سرمربیان تیم‌های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر بانوان

انتصاب سرمربیان تیم‌های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر بانوان

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، هادی رضایی، مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته گفت: پس  از بررسی رزومه چهار مربی پیشنهادی، در نهایت فریبا سلیمانی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان انتخاب و معرفی شد.

رضایی افزود: وی پیش از این در ادوار مختلف با تیم والیبال نشسته بانوان همراه بوده است و از این پس نیز به عنوان سرمربی در کنار بانوان ملی پوش جهت آمادگی شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ هلند، حضور خواهد داشت.

سلیمانی در کارنامه خود سابقه مربیگری تیم والیبال نشسته بانوان طی سال‌های ۸۶ تا ۹۳ را به ثبت رسانده و تیم بانوان با هدایت وی موفق به کسب مقام‌های دوم و سوم آسیایی و کسب سهمیه مسابقات جهانی شده است.

وی همچنین در والیبال ایستاده دارای سوابق متعدد اجرایی، مربیگری و داوری نیز هست.

همچنین مریم دهستانی، نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر گفت: مهری یوسف‌زاده به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان تا پایان تورنمنت بسکتبال با ویلچر آسیا و اقیانوسیه (AOZ)، انتخابی قهرمانی جهان، معرفی شد و تمرینات تیم ملی با نظارت وی از هشتم شهریور ماه آغاز می‌شود.

دهستانی خاطر نشان کرد: در اولین اردوی آمادگی تیم ملی بانوان، از ۱۸ ورزشکار دعوت شده که البته به این تعداد، دو یا سه ورزشکار نیز افزوده خواهد شد. البته افزوده شدن این نفرات پس از مسابقات باشگاهی بانوان که از ۲۹ مرداد به میزبانی زنجان برگزار می شود، انجام خواهد شد.

نایب رئیس انجمن بانوان گفت:  تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان برای شرکت در تورنمنت آسیا و اقیانوسیه آماده می شود و تلاش می کنیم در زمره ی دو تیمی باشیم که از این مسابقات، سهمیه رقابت های جهانی آلمان را کسب می کنند.

فتانه پور آت، مهسا سعادت، طاهره اوژن، فاطمه کشمیری(خراسان رضوی)، زینب حسنی، سحر حیدری، رقیه امیری، لیلا ملکی(زنجان)، سمیه کهزادپور، ناهید کرمی، ندا فراستی(فارس)، مهدیه خاکباز(یزد)، مهناز مرادی، پروین دامنه(کرمان)، فاطمه آقایی، مریم دهقانی(اصفهان)، زهرا حبیبی، زهرا بدری(اردبیل)، ۱۸ ملی پوش دعوت شده به اولین اردوی آمادگی تیم ملی هستند که ۸ شهریور ماه وارد محل برگزاری تمرینات می شوند.

اولین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از ۸ تا ۱۶ شهریور ماه در تهران، کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برپاست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *