امسال برای قهرمانی می‌جنگیم/ با پخش شدن بازیکنان ثامن لیگ پویایی خواهیم داشت

امسال برای قهرمانی می‌جنگیم/ با پخش شدن بازیکنان ثامن لیگ پویایی خواهیم داشت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته اول لیگ برتر هندبال بانوان ۳۰ مهر با برگزاری ۴ دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین دیدار هفته تأسیسات دریایی در سنندج به مصاف شهرداری این شهر می‌رود.

فرنوش اویسی مربی تیم تأسیسات در گفت‌وگو با فارس در این باره اظهار داشت: نخستین بازی ما مقابل شهرداری سنندج انجام می‌شود، این حریف تیم خوب و جنگنده‌ای است که همیشه از بازیکنان بومی استفاده می‌کند که یک‌دل هستند، به همین دلیل نتایج خوبی هم می‌گیرند. سنندج را نباید دستِ‌کم گرفت، اما ما هم از نظر آمادگی جسمانی و فنی در سطح خوبی قرار داریم.

وی درباره شروع تمرینات تیمش عنوان کرد: از تیرماه تمریناتمان را شروع کردیم، یک بازیکن از ثامن و یک بازیکن از ذوب‌آهن گرفتیم و بقیه بومی هستند. بازیکنان در شرایط و سطح خوبی قرار دارند و عزم‌مان را برای قهرمانی جزم کرده‌ایم.

اویسی در ادامه درباره اینکه با حذف تیم ثامن شرایط را چطور می‌بینید، خاطرنشان کرد: خیلی از بازیکنان ثامن پخش شده‌اند و فکر می‌کنم حالا تیم‌ها در یک سطح قرار دارند. البته نمی‌دانم بازیکنان این تیم دقیقاً به چه تیم‌هایی رفته‌اند،‌ اما می‌دانم که برخی از آنها در لارستان هستند و فکر می‌کنم که لیگ پویایی خواهیم داشت.

انتهای پیام/آ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *