الاهلی با ۶ بازیکن ملی‌پوش مقابل السد/ بازی باشگاهی اولویت عربستانی‌ها!

الاهلی با ۶ بازیکن ملی‌پوش مقابل السد/ بازی باشگاهی اولویت عربستانی‌ها!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال الاهلی عربستان که تنها تیم حاضر از این کشور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست، امشب (دوشنبه) خارج از خانه با شش بازیکن ملی‌پوش به مصاف السد قطر رفته است.

الاهلی در حالی با تمام بازیکنان ملی‌پوش خود به مصاف السد رفته که در مقطع فعلی بحث حضور ملی‌پوشان در اردوی تیم ملی وجود دارد. در این مقطع که بازیکنان در اختیار تیم‌های باشگاهی هستند و بازیکنان در اردوی تیم ملی حضور ندارند، تیم ملی عربستان نمونه‌ای برای استفاده از بازیکنان ملی‌پوش خود مثال زده می‌شد. به این شکل که باشگاه‌های عربستانی تصمیم گرفته‌اند بازیکنان ملی‌پوش خود را برای آماده‌سازی تیم ملی کشورشان آزاد کنند.

این مثال البته با بازی امشب الاهلی مقابل السد نقض شد، چرا که در ترکیب ۱۱ نفره این تیم عربستانی محمد العویس (دروازه‌بان)، معتز هوساوی (دفاع)، منصور الحربی (دفاع)، عبدالفتاح عسیری (هافبک)، حسین المقهوی (هافبک) و مهند عسیری (مهاجم) قرار گرفتند. یعنی شش بازیکن ملی‌پوش در ترکیب الاهلی به میدان رفتند تا این تیم باشگاهی اولویتش را در فاصله ۳۸ روز مانده به مسابقات جام جهانی استفاده از بازیکنان ملی‌پوش خود قرار دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *