اسپانسر باشگاه اجازه نمی‌دهد صحبت کنیم/ اصل فوتبال، مسائل اقتصادی است

اسپانسر باشگاه اجازه نمی‌دهد صحبت کنیم/ اصل فوتبال، مسائل اقتصادی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد خرمگاه در پایان بازی، هنگامی که به میکسدزون رسید، با خبرنگارانی مواجه شد که فقط می‌خواستند بدانند چرا بازیکنان و اعضای استقلال حق مصاحبه ندارند.

خرمگاه که اصرار داشت حق مصاحبه ندارد، در این مورد گفت: من و مربیان دیگر استقلال که مقصر نیستیم. ما در چارچوب مقررات و قوانین باشگاه فعالیت می‌کنیم. باشگاه هم می‌گوید ما حق صحبت کردن نداریم.

وی ادامه داد: اگر دوربین‌های تلویزیونی نبودند، شاید مجال برای صحبت کردن من و سایر بازیکنان وجود داشت اما در شرایط فعلی، نمی‌توانیم خارج از چارچوب باشگاه عمل کنیم. اسپانسر اجازه نمی‌دهد حرفی بزنیم و از آنجا که اصل فوتبال امروز در ایران، مسائل اقتصادی است، محل درآمدزایی باشگاه، اجازه مصاحبه کردن را از ما گرفته است.

او وقتی با صحبت‌های خبرنگاران مواجه شد، ادامه داد: نه مصاحبه می‌کنیم و نه اجازه این کار را داریم. نمی‌دانم مشکلات اسپانسر بر سر چیست و چرا به وجود آمده چون ما فقط باید کار فنی انجام بدهیم ولی تنها باید آرزو کنیم این مسائل تمام شود.

مربی استقلال اضافه کرد: شما اگر بگویید، من حاضرم تا یک ساعت در کنار شما باشم اما حق مصاحبه را از ما گرفته‌اند و این حرف‌ها را هم من نباید جواب بدهم. اگر مصاحبه کنم، جریمه خواهم شد و از سوی دیگر، مصاحبه کردن من برخلاف ضوابط باشگاه است.

خرمگاه با گفتن این جملات، میکسدزون را ترک کرد اما هیچ خبرنگاری از صحبت‌های مربی استقلال قانع نشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *