اخبار پرسپولیس از کرواسی| تبلیغ بازی‌های دوستانه و تمرینات اختصاصی برای مدافع مصدوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازیکنان پرسپولیس ساعت 7:30 صبح امروز (یکشنبه – به وقت کرواسی) از خواب بیدار شدند. صرف صبحانه برای ساعت هشت برنامه‌ریزی شد و پس از آن، بازیکنان دو گروه شدند. در این بین گروه اول بیشتر عناصر دفاعی تیم بودند که 14 نفر می‌شدند.

سیدجلال حسینی، بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، محمد انصاری، شایان مصلح، احسان علوان‌زاده، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، آدم همتی، احمد نورالهی، شاهین عباسیان و سعید حسین‌پور نفراتی بودند که از ساعت 9 صبح به وقت کرواسی راهی محل تمرین شدند و گروه دوم نیز یک ساعت بعد در محل تمرین حضور پیدا کردند.

این برنامه‌ریزی از آنجا صورت گرفت که تمرین صبح امروز در دو بخش سالن و زمین چمن انجام شد.

* شجاع خلیل‌زاده با توجه به دردی که از ناحیه گردن دارد، بخشی از تمرینات امروز را با تیم انجام داد، ولی بخش دیگری از تمرینات خود را زیر نظر کادر پزشکی دنبال کرد. او در تمرین دیروز هم به دویدن دور زمین پرداخته بود.

* محل تمرینات پرسپولیس در واراژدین شرایط خاصی دارد. همه امکانات فراهم است، ولی نکته جالب توجه، فضای آرام  و دلنشین شهر است که همه امکانات مورد نیاز برای یک اردوی آماده‌سازی بدون زرق و برق‌های آنچنانی ارائه می‌دهد.

* کمتر از 24 ساعت از حضور سرخپوشان در واراژدین می‌گذرد و آنچه بیش از هر چیز مورد توجه قرار گرفته است، هوای خوب و خنک، آرامش، دوری از هیاهوی شهری و حاشیه‌هاست. در نزدیکی یکی از زمین‌هایی که تمرینات پرسپولیس دنبال می‌شود هم کافه‌ای وجود دارد که چند میز و صندلی را هم در محوطه بیرونی قرار داده است. حضور پرسپولیس گویا کسب و کار این کافه را هم بیشتر کرده است، چون مردم در هنگام تمرینات تیم آنجا بیشتر حضور دارند و تمرین را با طعم قهوه تماشا می‌کنند.

*  برانکو ایوانکوویچ که در کرواسی چهره‌ای شناخته شده است، طبعاً در زادگاهش جایگاهی ویژه دارد. این مسئله باعث شده  تا پرسپولیس که با عنوان قهرمان فوتبال ایران و پرطرفدارترین تیم آسیا در واراژدین حضور دارد، بیشتر مورد توجه باشد. البته گفته می‌شود فضای شهری مثل زاگرب فوتبالی نیست و از سوی دیگر این روزها ششدانگ حواس مردم کرواسی به بازی‌های تیم ملی این کشور در روسیه است. با این اوصاف تراکت‌های تبلیغاتی بازی‌های دوستانه پرسپولیس در جریان این اردو را می‌توان در ورزشگاه‌ها و بعضی کافه‌ها دید که علاقه‌مندان را دعوت به تماشای این بازی‌ها می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *