آلگری: فصل برای کیه‌لینی به پایان رسید/ تصمیم برای ماندن یا نماندن در یوونتوس را گرفته‌ام

آلگری: فصل برای کیه‌لینی به پایان رسید/ تصمیم برای ماندن یا نماندن در یوونتوس را گرفته‌ام

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا (شنبه) تیمش مقابل اینتر در دربی ایتالیا اعلام کرد که مصدومیت اخیر جورجو کیه‌لینی او را تا پایان فصل خانه‌نشین می‌کند.

کیه‌لینی در بازی اخیر بانوی پیر مقابل ناپولی از ناحیه همسترینگ آسیب دید و آلگری اعلام کرد که او دچار پارگی همسترینگ شده است و به این ترتیب نه تنها فردا در خانه اینتر به میدان نمی‌رود بلکه تا پایان فصل و سایر بازی‌های حساس بانوی پیر مقابل تیم‌هایی مانند رم و میلان (در جام حذفی) نیز حضور نخواهد داشت.

آلگری گفت: به جز استورارو و دی‌شیلیو همه برای بازی فردا آماده هستند، حتی برناردسکی. در حال حاضر همه باید تلاش کنیم که دو هدف را محقق کنیم: قهرمانی در لیگ و جام حذفی. ماندزوکیچ؟ او هم آماده است و احتمالاً بازی می‌کند. کیه‌لینی؟ فصل برای او به پایان رسیده است. سرمربی همیشه مسئول است، چون او هم بخشی از بازی است. در بازی‌های مقابل ناپولی و کروتونه اوضاع بر وفق مراد ما پیش نرفت، اما هواداران همیشه نسبت به من رفتار محترمانه داشتند. چیزی که الان اهمیت دارد بازی مقابل اینتر است.

سرمربی بانوی پیر درباره آینده‌اش و شایعه مربیگری‌اش در لیگ برتر انگلیس در فصل آینده هم تأکید کرد: آینده‌ام؟ من سال گذشته وقتی قراردادم را با یوونتوس تمدید کردم، تصمیمم را گرفتم.

آلگری در پایان تأکید کرد: برای بازی مقابل اینتر قطعاً از خط دفاعی سه نفره استفاده نمی‌کنیم. اولین بازی این فصل‌‌مان مقابل اینتر یکی از بهترین بازی‌های ما بود. فردا شب هم باید ببریم. ما به این بازی برای قهرمانی لیگ و آنها به برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان نیاز دارند.

دربی ایتالیا شنبه شب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در ورزشگاه سن‌سیرو آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *